Suyu Temizleyen Sürahi

1469

Suyu Temizleyen Sürahi !

İnsanoğlunun en temel ihtiyacıdır su içmek . Su olmasa yaşayamayız. Maalesef ki su ihtiyacımızı evdeki musluklardan değil de dışardaki su satıcılarından almak zorundayız. Bildiğiniz gibi su arıtma cihazları var ve bağlıyorsunuz ve çeşme suyunuzu arıtarak sizin içebileceğiniz bir ayara getiriyor.

Tabi ki bu cihazlar çok işeye yaradığı gibi oldukça pahalı ve yer kaplıyor diyebiliriz. Teknolojini gelişmesiyle su arıtımı ve suyun içilebilecek hale getirilmesi işlemleri oldukça hızlı gelişme göstermekte. Yeni ürünlerin piyasaya çıkması ile ülkemizde ve dünyada su sorunları için , su arıtımı bir önlem gibi görülmekte.

 

BRITA ile piyasadaki su arıtma cihazlarını kesinlikle unutacaksınız. BRITA tarafından çıkarılan sürahi şeklindeki ürün ile hem pratik hem de az yer kaplayan bir su arıtma cihazına sahip olacaksınız.
50 yıl önce, BRITA ilk ev kullanımına uygun su filtresini icadıyla başlar .
BRITA filtreleri tat ve kokuyu olumsuz etkileyebilecek tüm klor gibi maddeleri etkili bir yol ile azaltır. Yüksek filtreleme özelliğine sahiptir. Bu filtreleri kullanmak ve saklamak oldukça basittir.

Bir adet BRITA MAXTRA kartuşu, yani filtresi 4 hafta veya 100 litreye kadar taze su sağlayabilir.
iyon değiştirici  reçine ve karbonat sertliği (kireç) bakır, kurşun gibi metalleri de azaltma görevini üslenir. Klor ve klor bileşenlerini tadı olumsuz etkileyebilecek  tüm maddeleri azaltarak suyu temizler ve içime hazır bir hale getirir.

Kullanımı oldukça basit . Filtreler bir sürahi yada bir kase soğuk suyun içine (suyun) batırılır. Bu sırada hava kabarcıklarının çıkması için suyun yavaşça çalkalanması gerekmektedir. Sürahini huni kısmına yerleştirin ve iki kere sürahi tam dolacak şekilde suyla doldurun ve artık suyunuz içilebilecek haldedir.

Bu arıtma işlemleri sadece şehir musluk suyuna özel olarak tasarlanmış olup başka bir içecek veya sıvı maddeyi arıtma özelliğine sahip değildir.
Bir filtreyi doğru koşullar ve iyi bir yerde saklarsanız birkaç sene sonra o sakladığınız arıtma kartuşunu kullanabilirsiniz. Orijinal paketinde ve kapalı halde saklanması gerekmektedir.
Oldukça kullanımı basit bir o kadarda etkili olan bu arıtma kartuşu yakın zamanda hepimizin gözdesi olacak.

 

Özellikleri
MAXTRA Filtreleme Teknolojisi; yumuşak ve lezzetli içme suyu sağlar

Flip-top kapak; tek elle pratik kullanım sağlar

Özel tasarım sap; günlük kullanımda kolay tutuş sağlar

Entegre kapak; kirlenmeye karşı suyu korur

BRITA Memo; kartuş değişim zamanını hatırlatır

Bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz (kapak ve MAXTRA hariç)

Marella XL Kapasitesi: 2,0 L filtrelenmiş su (Toplam hacim 3,5 L)

 

Filtre ve sürahi bir arada almak isterseniz 100 tl gibi bir rakamla alabilirsiniz. Yada kartuşunu almak isterseniz yaklaşık olarak 40- 50 tl arasında bir fiyata sahiptir. Hepsiburada’dan sipariş verebilrisiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here