Su Tasarrufu Sağlayan Musluk

433

Su Tasarrufu Sağlayan Musluk !

(Altered Musluğu)

Dünya gün geçtikçe daha kötüye gitmekte. Bunun sebebi olarak insanoğlunun , gün geçtikçe dünyayı kirletmesinden oluşmakta. Bu nedenle ise küresel ısınmayı tetiklemekte. Küresel ısınmayı önlemenin en önemli yollarından biri gereçsiz enerji kullanmaktan kaçınmaktır. Enerji kullanımında dikkat edilmeli .

Açık kalan lambalar gereksiz ise söndürülmeli, fazla elektrik harcayan makineler daha az harcayanları ile değiştirilmeli, daha az su kullanılmalı . Bu konuda tasarruflu ampuller, az enerji tüketen ev aletlerini biliyoruz. Ya su tüketimi için . İşte bu konuda yeni bir çözüm var.  Kickstarter’dan dünyayı kurtarabilecek bir çözüm . Bu çözüm bize harcadığımız su dan daha az su tüketmemizi sağlayacak. %98 oranında daha az su harcayan musluk.  Sıradan kullanımda da tasarruf sağlayan musluk. Dünya için bir güzel adım bunun dışında da bizler içinde parasal anlamda iyi bir haber.

Değişik bir çalışma yapısına sahip olan musluk. İki farklı moda sahip. Bu modların ise biri ise %98 tasarruf süper su tasarruf modu diğeri ise %75 oranında tasarruf sağlayan normal mod olarak ayrılacak. Bu sayede hem normal su kullanımında da tasarruf etmiş olacaksınız.

Farklı boy , model gibi üretim özelliklerine de sahip olacak olan musluk, oldukça hayati önem taşıyan suyu bizler için daha az harcayarak bizlerin daha iyi ve temiz bir geleceğe sahip olmamızı da sağlayacak.

170 TL gibi bir ücret ödeyerek sahip olabileceğiniz bu musluk.  Başta kulağa fazla pahalı gelse de her fazla ödediğiniz su parasını , musluğa yatırarak birkaç ay sonra tasarruf etmenize de neden olacak. Üretici firmanın yaptığı bu değişik ve bir o kadarda hayran bırakan icadı şimdiden dünya yı kurtarmak için atılmış adımlardan bir tanesi ve en önemlilerinden olmaya aday. Yakın zamanda ülkemize de gelmesi beklenen musluğu, şuanda internet üzerinden satın alabilirsiniz.
Kullanımın da yaygınlaşması beklenmekte olan musluğu , yakında tüm evlerde görmemiz mümkün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here