SAMSUNG’UN YENİ GALAXY A SERİSİ TÜRKİYEDE

636

SAMSUNG’UN YENİ GALAXY A SERİSİ TÜRKİYE’DE

 

2017 yılında yeni Galaxy A seri telefonlar çıkaracağını bildiren Samsung, Türkiye pazarına da yeni model telefonlarını gönderdi. Tüm Samsung satış noktalarında ve yetkili mağazalarda satışa sunulan yeni A7, A5 ve A3 geliştirilmiş özellikleriyle dikkat çekiyor.

Samsung yeni Galaxy A serinde Premium metal bir çerçeve ve 3D arka cam yüzeyi kullanmış. Şık kamerası ve home tuşu ile yeni Galaxy A serisi kullanıcılarına daha rahat tutuş ve kullanım tecrübesi yaşatıyor.

 

4 Farklı renk seçeneği

 

Yeni Galaxy A serisinde renk seçenekleri olarak, Siyah, Gökyüzü, Altın kum, Mavi sis ve Şeftali bulutu olmak üzere kullanıcılara 4 farklı şekilde sunuluyor. Samsung kullanmış olduğu Altın kum, Mavi sis ve Şeftali bulutu rengi ile kullanıcılara alışılagelmişin dışında renk seçenekleri sunarak, yeni Galaxy A serisine dikkat çekmeye çalışıyor.

 

Kameralar geliştirildi

 

Samsung’un yeni Galaxy A serisinin bütün modellerinin kameraları geliştirildi. 16 MP olarak geliştirilmiş ön ve arka kamera kullanıcılarına önemli anları daha kaliteli bir şekilde ölümsüzleştirme imkanı sunuyor. Ayrıca otomatik odaklama özelliği ile de kaymaların önüne geçerek loş ışıkta bile daha canlı ve daha net fotoğraf çekmenize imkan sağlıyor.

 

Yüksek çözünürlüklü selfie’ler için yeri değişen kamera düğmesi

 

Yeni Galaxy A serisinin en dikkat çekici özelliklerinden bir tanesi de yeri değiştirilebilen kamera tuşu sayesinde yüksek çözünürlüklü selfie’ler çekebilmeniz için ekranın herhangi bir yerine dokunmanızın yeterli olması. Bunun yanı sıra yeni A serisinin kamerası resim efektlerini etkinleştirebilmek için farklı çekim opsiyonları da sunuyor. Ayrıca kullanıcılar çektikleri fotoğrafları en iyi hale getirmek ve görüntülerin renk kalitesini geliştirmek için Yiyecek modu gibi farklı çekim opsiyonlarını da fotoğraflarının üzerine uygulayabiliyorlar.

 

Su ve Toza dayanıklı

 

Galaxy A serisinin yeni özelliklerinden bir diğeri ise su ve toza karşı dayanıklı olması. 1. 5 metre suyun altında 30 dakika boyunca çalışabilen bu telefonlar, ayrıca kum ve toz gibi elementlere karşıda ekstra bir güvenlik sağlıyor. Yeni Galaxy A serisi bu korumayı sağladığına dair IP68 sertifikasına sahip.

 

Hızlı ve uzun süre batarya ömrü

 

Uzun batarya ömrü ile kullanıcıların günlük yaşantılarından kopmasını engelleyen Yeni A serisi, hızlı şarj olma özelliğiyle de kullanıcıların zamandan tasarruf etmelerini sağlıyor.

 

Yeni Samsung Galaxy A serisini tüm Samsung satış noktalarında bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here