Mutlu Topçu İstifa Etti

340

Bursaspor teknik direktörü Mutlu Topçu, Galatasaray karşısında alınan kötü sonuçtan sonra istifa ettiğini açıkladı.

Bursaspor Teknik Direktörü Mutlu Topçu, Galatasaray maçının ardından yayıncı kuruluşa açıklamada bulundu.

Mutlu Topçu, çok kötü bir dönemden geçtiklerini bu kötü dönemdeki sorumluluğu üzerine aldığını ve ne gerekiyorsa yapacağını söyledi. Mutlu Topçu muhabirin, ‘istifa sinyali mi’ sorusuna ise, ‘evet’ yanıtını verdi.

Bizim için kötü bir akşamdı. Futbol adına hiçbir şey yapmadık. Ne defans yaptık, ne ikili mücadele yaptık ne de savaş verdik. Farklı bir skorla yenilmiştik geçen hafta. Dibe vurmuş bir takım var. Bu takımın ayağa kalkması lazım. 2 maçlık periyota baktığımızda bu gerçekleşmedi. Galatasaray yetenekli bir takım. Futbol yetenekli ayaklarla oynanır ve Galatasaray da buna sahip. Gelinen noktada son 2 maçta dibe vurduk.

“Yeni heyecan belli, yeni bir anlayış. Fiziksel anlamda oyuncuları üst seviyeye taşıyacak bir hoca olabilir. Burası antrenörlük hayatımda 5 sene yaşadığım Avrupa kupalarına gittiğim şampiyon takım. Umuyorum ki bu futbolcu arkadaşlarımız tekrar kafalarını kaldırırlar. Bursaspor çok güçlü bir camia, bu formanın hakkını herkes vermek zorunda. Ben kendi sorumluluğumu üzerime alıyorum.” dedi

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here