MHRS Aile Hekimi Randevu Nasıl Alınır? MHRS Randevu…

713

MHRS randevu alma hizmetleri son hızıyla devam ediyor. Sağlık hizmetlerinin en çok tercih edilen bölümü olan MHRS hastaların kolay bir şekilde randevu almasını sağlıyor. Hastane kuyruklarına girmeden MHRS randevu sistemini kullanarak muayene olmak artık çok basit. MHRS aile hekimi randevu işlemleri bir çok kişi tarafından merak ediliyor. Bu yazımızda aile hekimi muayenesi için MHRS randevusu nasıl alınır sorusunun cevabını bulacaksınız.

Hastanede muayene olmak için devlet tarafından vatandaşın hizmetine sunulan MHRS hastane randevu sistemi son yıllarda milyonlarca vatandaş tarafından tercih ediliyor. Cep telefonu ya da sabit hatlardan MHRS randevusu alabilmek için 182 olabileceği gibi, aynı zamanda internet üzerinden de bu seçenek tercih edilebiliyor. Peki MHRS aile hekimi randevusu için vatandaşlar ne yapmalı, hangi yolu izlemeli? İlk defa MHRS randevu alacak olan vatandaşlar nasıl randevu alabilir detayları gelin hep birlikte inceleyelim…

Aile hekimlerinize muayene için gittiğinizde, artık hastane koridorlarında uzun kuyruklarda beklemenize gerek kalmadığını göreceksiniz. Çünkü insanı strese sokan hastalığın verdiği rahatsızlığın yanında, bir de sıra bekleme çilesine katlanmanıza neden olan bu durum Alo 182 hattı ile son buldu. MHRS den randevu almak  oldukça basit .

MHRS randevu nasıl alınır?


Telefonunuz ile 182 numarasını arayarak, TC kimlik numaranız ile aile hekiminiz için gitmek istediğiniz gün ve saatte randevu talebinizi bildirerek randevu işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Internet aracılığı ile kişisel bilgilerinizi kullanarak, aile hekimliğinden randevu alabilirsiniz. İnternette MHRS sistemine giriş yaptıktan sonra açılan pencerede TC kimlik numaranız eposta adresiniz başta olmak üzere, sizden istenen bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra sistem üzerinden randevu işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Vatandaşın muayene olabilmek için tercih ettiği MHRS Randevu Sistemi 24 saat kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir. İster MHRS Alo 182 hattını arayarak, isterseniz internet üzerinden kolaylıkla istediğiniz doktor ve poliklinikten randevu oluşturabilirsiniz.

İster 182 telefon hattını kullanarak ister MHRS internet sitesini kullanarak artık sizlerde anında kolaylıkla istediğiniz doktordan istediğiniz saatte randevu alma imkanına sahip olabileceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here