Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı

682
Karayip Korsanlarını severler için yeni serisi orjinal adı Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales “Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı” 26 Mayıs 2017′ de vizyona girecek.

Çılgın maceraları ile bilinen, kaptanları şahı ama bir o kadar talihsiz Jack Sparrow, yelken açtığı sularda yaklaşan kötü rüzgarları hisseder. Korkunç Kaptan Salazar’ın yönetimindeki ölümcül hayalet korsanlar, denizdeki tüm korsanları öldürerek şeytan üçgeninden kaçmayı başarmıştır. Hayatta kalan tek korsan kaptan ise Jack’tir. Jack, Salazar’ın gazabından ve intikamından kurtulmak için Poseidon asasının peşine düşer. Bu efsanevi asayı bulmak içinse güzel ve zeki gök bilimci Carina Smyth ve kraliyet donanmasından dik başlı genç bir denizci olan Henry ile zorlu bir anlaşma yapar. Küçük ve külüstür gemisi Dying Gull’un dümenindeki Jack Sparrow, hem kötü kaderini tersine çevirmenin hem de şimdiye dek karşısına çıkan en dişli ve korkunç düşmandan kurtulmanın yollarını arayacaktır.

Filmin yönetmen koltuğunda Espen Sandberg ve Joachim Rønning ikilisi otururken, senaryo Jeff Nathanson’a ait. Oyuncu kadrosunda ise Johnny Depp ve Javier Bardem baş rolleri paylaşırken bu ikiliye Brenton Thwaites, Kevin R. McNally, Kaya Scodelario, Golshifteh Farahani, Stephen Graham, David Wenham ve Geoffrey Rush eşlik ediyor.

Vizyon tarihi : 26 Mayıs 2017
Yönetmen : Joachim Rønning, Espen Sandberg
Oyuncular : Johnny Depp, Javier Bardem, Brenton Thwaites, Kevin R. McNally, Kaya Scodelario, Golshifteh Farahani, Stephen Graham, David Wenham, Geoffrey Rush
Tür : Macera, Fantastik, Aksiyon
Ülke : ABD

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here