Hakkımızda

Gasteci Kızı Tanımak ister misiniz?

İçimizden gelen en sıcak duygularla tüm okuyucularımıza öncelikle Merhabalar diyoruz. Yeni nesil habercilik anlayışı ile Merhabamız tüm internet haberciliğine gelsin…

Peki ya Biz Kimiz?

Ülkemizin teknoloji ve internet ortamına genç, dinamik habercilik anlayışı gerekliliğini hissederek Gastecikiz.com olarak yayın hayatımıza başladık. Tamamen farklı habercilik anlayışı ile yol alan Gasteci Kız gerek web sitesinin kolay kullanımlı ve ziyaretçi dostu görünümüyle, gerek geliştirilmiş güvenlik alt yapısı ile, tüm internet kullanıcıların ihtiyacına cevap verebilecek şekilde dizayn ve tasarım oluşturmuştur.

Gasteci Kız editör kadrosunun yeni nesil ve dinamik gençlerden oluşması, başta ülkemiz olmak üzere tüm dünya kamuoyunu yakından takip ederek anlık olarak kullanıcıları ile paylaşmaktadır. Editör ekibinin tüm farklı konularda uzmanlaşmış olmasından dolayı, sadece gündem haberleri değil aynı zamanda öncelikle sağlık konuları olmak üzere aile ve çocuk hakkında, ekonomi ve iş dünyası hakkında birbirinden farklı zengin içerikler üreterek GasteciKiz.com ziyaretçilerine sergilemektedir.

Ne Yapmak İstiyoruz?

Gasteci Kız olarak dünyada ve ülkemizde hızla gelişen teknoloji çağında ilk sıralarda yer alarak, bir nebzede olsa internet kullanıcılarına kaliteli yayıncılık ve son gelişmiş internet alt yapısını kullanarak kaliteli hizmet vermektir.

Peki Ya Kalitemiz?

Gasteci Kız gündemi ve gelişen olayları yakından takip eden kullanıcıların güvenliği başta olmak üzere kolay kullanımlı araçları geliştirmeyi kendine hedef seçmiştir. Kullanıcı güvenliğini ön plana alan Gasteci Kız SSL sertifikası ile tüm ziyaretçilerin güvenliğini garanti altına almıştır. Başta Bilgisayar görünüm çözünürlüğü olmak üzere, Tablet, Akıllı telefon ve tüm tarayıcıların ekran çözünürlüklerini düşünerek, aynı kalitede hizmet vermektedir. Akıllı telefon kullanıcılarının rahatlığını düşünerek Telefon Uygulamalarını geliştirmiş ve Google Play üzerinden Gasteci Kız uygulamalarını indirmeleri için tüm çalışmaları yapmıştır.

Peki Siz Ne Yapabilirsiniz?

Unutulmamalıdır ki haberciliğin ülkemizde daha zengin hale gelmesi için siz kullanıcılarında katkıları çok önemlidir. Öncelikle çevrenizde olup, biten hadiseleri bizlere ulaştırabilir, çok daha fazla insanımızın haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. WhatsApp üzerinden dikkatinizi çeken haber, gerek ilginç görüntü veya kamuoyuna faydalı gördüğünüz bir olayı aktarabilir tüm internet kullanıcılarının haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.