Haftanın En iyi Android Uygulamaları

382
haftanin-android-uygulamalari

Haftanın En iyi Android Uygulamaları

Haftanın en iyi uygulamaları bölümünde bu hafta sizlere cep telefonu kullanımında kolaylık sağlayacak 7 adet program tavsiyesinde bulunuyoruz.

1. News Republic

Android cihazlar da ücretsiz bir şekilde indirerek haberleri takip etmeye yarayan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde Dünyanın Her neresi olursa olsun anında haberleri görmektesiniz. Özellikle de Uygulamanın en güzel en çekici yanı ise her haber kanalı için birer birer widget açabilme özelliğidir. Uygulamada haber konulara kategorilere ayrılmış durumdadır. Buda uygulamayı kullanan kişi zorlamamaktadır.

2. App Lock

Bu uygulama sayesinde istediğiniz uygulamayı şifreleyebilmektesiniz. Şifreleme yöntemi sayısal ve desen şeklindedir. Samsung’un bazı cihazlarında ise uygulama için parmak izi ile kilitleme özelliği bulunmaktadır. Telefonunuzu biri mi kurcalıyor ? gizli özel dosyalarınız mı var ? kimsenin görmesini istemediğiniz mesajlarınız mı var ? o zaman bu uygulamayı kullanmanızı sizlere tavsiye ediyoruz.

3. FaceRig

iOs ve Android cihazlarında indirme tamamen ücretsizdir. Uygulama kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi görmektedir. Eğlenceli olduğu gibi siz kullanıcıları için en güzel avatarları oluşturmanızı sağlamaktadır.

4. Password Manager

İnternette sürekli olarak formlara, sitelere vb. gibi yerlere üyelik mi yapıyorsunuz. O kadar çok üyelik yapıyoruzki hangi birisinin şifresini aklımızda tutalım ki ? İşte bu uygulama sizin kayıt olmuş olduğunuz sitedeki özel bilgilerinizi kayıt etmektedir. Lazım olduğu zamanda ise bilgilerinize kolay bir şekilde erişerek ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

5. SwiftKey


Android cihazlarında en eski klavye olarak bilinmektedir. Bunu yazmamızın sebebi ise önceden bazı özelliklerinin ücretli olanlarının ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunulması uygulamayı hayli bir popüler hale getirmiştir.

6. Android VLC Media Player

Cihazınızda bulunan videoları görüntülemenizi ve sesi yok diye şikayet ettiğimiz videoları oynatarak sıkıntınızı gidebilirsiniz. Uygulamanın en güzel tarafı ücretsiz ve uygulama kullanıldığı sırada ekrana hiç reklamın gelmemesidir. Bir çok uygulamada uygulamaya girildiği zaman reklam üzerine reklam çıkmaktadır. Buda uygulamayı kullanmayı yerine reklamları kapatma kullanıcıyı yormaktadır.Uygulamayı toplamda 30 Milyondan fazla kişi kullanmaktadır.

7. Android Adobe Photoshop Express

android-icin-adobe-photoshop-express

Uygulama Play Storede bulunan en güzel ve en çok kullanılan fotoğraf uygulamasıdır. Fotoğrafınıza efekt gibi özellikler vererek fotoğrafınızın daha güzel görünmesine yardımcı olamktadır. Uygulamayı 1 Milyondan fazla kişi kullanmaktadır. Kullanıcılarından 5 üzerinden 4.5 puan alarak kullanıcılarının ne kadar memnun olduğunu kanıtlamıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here