For Honor Sistem Özellikleri

473

Sistem Özellikleri 

For Honor Ubisoft ‘un merakla beklenen oyunu sonunda çıktı. Aksiyon, Hack and Slash tarzı oyunda, Multi-Player ağırlıklı oynamaktasınız. PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarında çıkış yapan oyun tüm platform kullanıcılarının beğenisini almayı amaçlıyor.

Oyundaki klanlarda bulunan dört ana karakter sınıfıyla oynayabildiğiniz oyundaki klanlar The Chosen(Samuraylar), The Legion(Şövalyeler) ve The Warborn(Vikingler). Sınıfların türleri ise şunlar:

 

The Vanguard(Öncü): Bu sınıf dengeli değerlere sahip yani hem saldırı hem de savunma olarak dengeliler. Kensei, Raider ve Warden sınıfları bu türdür.

The Assasins(Suikastçı): Bu sınıf çok hızlı hareketler yapıyor. Savaş alanında etkililer fakat verdikleri hasar az ve daha fazla hasar almaktalar. Orochi, Berserker ve Peacekeeper türün savaşçılarıdır.

The Heavies(Ağır Şavaşçı): Bu sınıf diğer gruplara nazaran hasarlara daha dayanıklıdır Savunma noktalarını korumak amacıyla kullanılabilirler. Ancak kombata girmekte ve hatta normal bir vuruş yaparken bile çok ağır kalmaktalar. Shugoki, Warlord ve Conqueror bu türdendir.

The Hybrits(Melezler): Bu sınıf melez olarak bilinir her sınıftan bir özellik taşıyabilen bu sınıftakiler nadir özelliklerde taşıyabilirler. Nobushi, Valkyrie ve Lawbringer bu türe örnektir.

Multi-player modda karşılaşma türleri şu şekilde bölümlere ayrılmış:

Dominion(Hâkimiyet Altına Alma): Bu dövüş dörde dört şeklinde. Savaşçılarla bölgeleri işgal edip puan kazanılır. Bir takım yeteri puanı kazanınca diğer takım oyuncularını eleyip muharebeyi kazanabilirler.

Brawl(Hırgür): Bu dövüş ikiye iki yapılan bir karşılaşma. Bu muharebe kazanabilmek için rakip takımın tamamen yok edilmesi gerekmektedir.

Duel(Düello): Bu dövüş teke tek yapılan rakibi herhangi bir şekilde öldürmek ve kazanmayı amaçlar. Oyuncular kazanmak için rakibini başarılı şekilde öldürmelidir.

Skirmish(Çarpışma): Bu dövüşte dörde dört şeklinde. Puan sistemli, öldürdüğün rakip kadar puan almaktasınız. Muharebeyi kazanmak için zaman limiti içinde en çok puanı almak gerekmekte.

Elimination(Eliminasyon): Bu yarışmada her zamanki gibi dört kişi giriş yapılıyor. Bu muharebede ise rakip oyuncuların tümü elimine edilmesi gerekir. Kazanan takımda eksik oyuncu bulunsa bile kazanmış sayılır. Oyunun Single-Playerdaki konusu Apollyon isimli bir kadın karakterin başlattığı bir savaşta (kendisi ayrıca şövalyedir) bu üç ırktan olan herkesin birbirleriyle kıyasıya bir savaş içine girdiklerini anlatıyor. Bu dört ana sınıftaki karakterleri burada da görebiliyoruz. Katana, Nacak, Meç tarzı silahlar ağır ve hafif zırhlar ve birçok savaşçı özellikleri gibi. Skill ve seviye atlaması bulunan oyundaki karakter sınıfları şunlar:

Samuraylar: Orochi, Kensei, Shugoki, Nobushi

Vikingler: Berserker, Raider, Warlord, Valkyrie

Şövalye: Peacekeeper, Warden, Conqueror, Lawbringer

Sistem Gereksinimleri:

For Honor minimum sistem gereksinimleri:

İşletim sistemi: Windows 7, Windows 8.1, windows 10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i3-550 | AMD Phenom II X4 955 veya daha bu özelliklere eş
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX660/GTX750ti/GTX950/GTX1050 – 2 GB VRAM veya daha yüksek | AMD Radeon HD6970/HD7870/R9 270/R9 370/RX460 – 2 GB VRAM veya daha fazla
Bellek: 4 GB
Çözünürlük: 720p ~30FPS
Grafik ayarları: Düşük
VSync: Yok

For Honor önerilen sistem gereksinimleri:

İşletim sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit)
işlemci: Intel Core i5-2500K | AMD FX-6350 veya daha yüksek
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX680/GTX760/GTX970/GTX1060 – 2 GB VRAM veya daha fazla | AMD Radeon R9 280X/R9 380/RX470 – 2 GB VRAM veya daha fazla
Bellek: 8GB
Çözünürlük: 1080p@ ~60FPS
Grafik ayarları: Yüksek
VSync: Yok

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here