Dudak Dolgunlaştıran Lipkit Ruj

761

Dudak Dolgunlaştıran Lipkit Ruj

Bugün ince dudaklı kızlar ve dudakları kalın olan – o nasıl bir tabir ise artık 🙂 – yani dudakları dolgun olup daha da dolgunlaştırmak isteyen kızlar için muhteşem bir ürün tanıtacağım. İnce dudaklı hanımlar dudaklarını dolgunlaştırmak için çok yöntemler deniyor, kimisi iğnelerle dolgunlaştırmaya çalışıyor kimisi bazı tuhaf aletler kullanıyor bende tam bilmiyorum onları öyle bir sorunum olmadığı için 🙂 Ama artık bunlardan medet ummayın sizler için devrim niteliğinde bir ürün daha icat edildi. Lipkit ruj bu rujun diğer rujlardan hiçbir farkı yok, normal parlatıcı ruj kutularında. Ama kesinlikle parlaklık vermiyor ve mat bir görünüm sağlıyor. Son zamanların en çok tercih edildiği rujlar olarak bilinen mat rujlar kervanına bir yenisi daha eklenmiş oldu yani.

Dudaklarınıza mat ve muhteşem bir görünüm veren lipkit ruj oldukça kalıcı bir ruj çeşidi aynı zamanda, üreticiler 24 saat gibi bir kalıcılık süresi iddia etse de kullanıcılar 4 saat gibi küçümsenemeyecek bir kalıcı süreden bahsediyorlar. Bu rujlar ilk çıktıkları zaman deneme amaçlı olarak sadece 3 farklı renk seçeneğiyle piyasaya sürüldü. Ama kullanıcılar çok memnun kalınca ve talep edilince seriye 2 farklı renk daha eklendi ve biz hanımların beğenisine sunuldu. Eklenen renkler pembe ve kırmızı gibi çok talep gören renklerdir. Piyasaya sürüldüğü günden itibaren mat ve dolgun bir görünüm verdiği ve uzunca bir süre kalıcılık sağladığı için sektörde parlamıştır tabiri caizse. Ancak bildiğiniz gibi mat rujların kullanımı parlak rujlara göre daha zordur. Mat rujların nemlendirme gibi bir özellikleri yoktur ve bu yüzden doğru kullanmayı bilmediğiniz veya yanlış kullandığınız takdirde maalesef dudaklardaki kusurları ortaya çıkarır ve kaş yaparken göz çıkarırsınız. Ortaya pek de hoş olmayan bir görüntü çıkar sonunda.

Güzel ve kaliteli bir görüntü elde etmenin yollarından biri nemlendirici sürülen dudaklara sahip olmaktır. Ancak sadece dudakları nemlendirerek güzel bir görünüm elde edemeyiz. İlk önce dudakları dudak fırçası yardımıyla fırçalıyoruz ve dudaklarımızı pürüzsüzleştiriyoruz. İkinci aşama pürüzsüzleşen dudaklarımızı nemlendirici yardımıyla nemlendirip sonra lipkit rujumuzu kullanabiliriz. Bu anlattığım yöntem sadece lipkit ruj için geçerli değildir, tüm mat rujları bu aşamalardan geçerek uygulayın. Ancak parlak rujlar için bu aşamalardan geçmeye gerek yoktur ;çünkü zaten parlak rujlar içerdiği maddeler dolayısıyla dudakları nemlendirip, muhteşem bir görüntü sağlar. Ama mat ruj kullanmadan önce mutlaka bu aşamaları yapın ;çünkü bu aşamaları yapmadığınız takdirde mat rujlar kusurlarınızı hunharca ortaya serer 🙂 Bu likit rujlar parlak ruj çeşitlerine göre daha fazla tercih ediliyor; bunun sebebi bu mat rujların muhteşem bir görünüm sunması ve sürüldüğü zaman dudakları olduğundan 2 – 3 kat fazla dolgun göstermesidir.

Sağladığı muhteşem görünüm sayesinde mat rujlar bu son zamanlarda oldukça ilgi görüyor. İlgi görmesi sebebi ile de üretimi etkiliyor ve gün geçtikçe üretimi artmaktadır. Görünüşe göre yakın bir gelecekte parlak rujlar tozlu raflarda yerini alacak ve mat rujlar gün geçtikçe zirveye daha çok yaklaşıyor. Bu arada bu muhteşem rujlar 39.90 gibi bir fiyata alıcı buluyor. Bence fiyatı sağladığı harika görünüm için oldukça uygun. Evet kızlar bugün de bir makalemizin daha sonuna geldik. Başka bir makalede görüşmek üzere, hepinize yüksek dozda güzellik ve güzel günler diliyorum…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here