Call of Duty: Infinite Warfare %50 İndirimde

443

 

Call of Duty: Infinite Warfare %50 İndirimde

Infinite Warfare !

Activision denildiği zaman akla gelen Call of Duty oyun serisi 2003 ‘den beri bizimle. Halen ilgi görmeye başladı.   Serinin ilk bölümleri İkinci Dünya Savaşı üzerine odaklanmıştı. Ardından ise modern zamanı konu alan Modern Warfare bölümleri ve Vietnam’a odaklanan Black Ops gelmişti.

Oyuncuları eğlendirmek amaçlı Ghosts ve Advance Warfare bölümleri sunuldu. Serinin üçüncü bölümü olan Cal of Duty: Infinite Ware piyasaya sürülürdü.  Serideki oyunlarda imzaları bulunan Infinity Ward, Treyarch ve Sledgehammer Games arasından görevi devralan Infinity Ward oldu.

Oyun Windows dışında PS4 ve Xbox sürümleri 4 kasım 2016’da dağıtıma girdi.

Steam’den 209 TL alınabilen oyun bu ay ise %50 indirim ile 104 TL gibi bir fiyatla satışta.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered  tek oyuncu ve çok oyuncu haritasını da olmak mümkün. 309 TL olan Digital Deluxe Edition ise çıtayı biraz daha yükselterek normalde 169 TL olan Season Pass’i de içeriyor.  Season Pass alnalar gelecek sene için sunulacak dört yeni çoklu oyuncu haritasını ve zombbi içeriğine erişebilecek. Türkçe desteği olmayan oyunun istediği alan miktarı 55 GB’dır.  Windows 10 Mağazasında daha ucuza alsanız bile Steam’deki oyuncular ile oynayamazsınız!

Call of Duty Infinite Warfare oyunun kurgusu Güneş Sistemi üzerinde tehdit unsuru olan SDF (Yerleşimci Defans Cephesi) karşından dayanmanız ve engellemeniz gerekmekte. SCAR üyesi olan Kaptan Nick Reyes’i seçerek FPS tarzı oyunlardaki klasik anlayışı sürdürebilirsiniz.  Oyuncular Retribution adı verilen bir yöntem merkezi ile ilerleme durumunu takip edip ana yada yan görevleri tamamlayabiliyorsunuz.

Serinin daha önceki oyunlarında var olan hikaye kısmının yedi saat sürmesi dışında çoklu oyuncu modu oldukça ilgi görüyor. Çok oyunculu moduna ek olarak co-op tarzı zombi modu var . 80’li yılarının eğlence parklarını konu alan bir ortamda geçiyor. Oyun grafikleri günümüzde kendini aşmış durumda bu nedenle bu oyundaki detaylı ve kaliteli grafik bize hiç şaşırtıcı gelmiyor. Başarılı olduğu kabul edilen bu oyun .

 

Puan:84
Geliştirici:Infinity Ward
Yayıncı: Activision
Platform:Windows(pc), Xbox One , PS4

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here