Çayınız Hep Sıcak Kalacak

396

Bilgisayar Başındayken Bile Çayınız Sıcak Kalacak !

Bilgisayar başında en azında 1-2 saat vakit geçiriyoruz.  Bu vakit geçirmede vazgeçemediğimiz kahve ve çay olur yanımızda. Hele de gece vakit geçirmemiş gerektiği zamanlar da kahve vazgeçilmezdir. Ama o kadar işe odaklanıyoruz ki aldığımız kahve yarısına gelemeden buz gibi desek yerini bulacak bir soğukluğa kavuşuyor. Bu nedenle kahveden zevk alamıyoruz.
Bu konuda sorun yaşanmış olacak ki Thanko tarafından USB ısıtıcı üretildi.
USB ile takıp çayımızı , kahvemizi sıcak tutmanın artık vazgeçilmezlerin yanında yer alacak. Çayımız sıcacık bilgisayarımız önümüzde her şey yolunda olacak. Peki, bu ürün ne kadar sıcak tutuyor. Yaklaşık olarak 4 saat kadar çayınızı veya kahvenizi sıcak tutulabiliyor.

Thanko tarafından üretilen USB gücüyle çalışan ısıtıcı işinize hata işimize oldukça çok yararlı. Çay ve kahvelerin buz gibi olmasına son.
Thanko USB-Poered Paper Cup Warer adını verdiği cihazı USB bağlantısı ile çalışarak içtiğiniz içeceği sıcak tutmak için tasarlanmış bir ürün .

Sürekli sıcak kalmasını istediğiniz , ama iş sırasında içmeyi unuttuğunuz içeceklerinizi , sıcaklık bırakmasında diye tasarlanan Cup oldukça  kullanışlı ve güzel ,basit bir kullanımı var.

Ayrıca istediğiniz ısıda tutmak gibi ısı koruma değeri de bulunmakta. Siz sıcak kalsın diyorsunuz o yapıyor. İstediğiniz ısı da kalmasını sağlayarak, hem kaynatmıyor, hem de içebileceğiniz bir sıcaklıkta durmasını sağlıyor.
Dört saat gibi bir süre sıcak durmasını sağlamak üzerine özelliğe sahip. Bir kez takmanız halinde ısıtıcı cup 4-5 dakikada etkisini göstermeye başlıyor. Tabi her zaman önünüzde bilgisayarınız olmayabilir televizyon başında da olabilirsiniz . Bunun da bir çözümü var eğer power bank varsa telefon şarj etmek yerine içeceğinizi sıcak tutması için kullanabilirsiniz. Böylelikle oldukça taşınması kolay ve kullanımı da bir o kadar kolay hale gelmiş durumda.

Taşınması ve power bank ile kullanılması ayrı bir avantaj sağlamış durumda. Isıtıcı Cup yaklaşık olarak 26 dolara gibi bir fiyata satılmakta. Ayrıca araçlarda da şarj yeri girişine takılarak kullanılması da mümkün. Japan Trend Shop üzerinden bu ürünü almanız mümkün durumda .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here