24 Ayar Kaplamalı Huawei P10

487

11,000 Türk Lirasına 24 Ayar Kaplamalı Huawei P10!

 


Altın kaplamalı telefonlar modasına Huawei’de başarılı telefonu P10 ile katılmayı amaçladı. 24 ayar altın kaplaması ve özel işlemesi bulunan cihaz 11.000 TL gibi bir fiyata satışa sunuldu Altın kaplama P10 telefonlar sınırlı sayıda.

 

Artık yepyeni akıllı telefonlar piyasaya çıkarıldıkça, eski telefonların fiyatlarını düşürmek yerine onların çıkış fiyatlarımdan daha da yüksek fiyatlara satıldığını hepimiz fark etmekteyiz. Eskiden kalitesi yüksek bir telefon fiyatı olarak 2.000 Türk Lirasından fazla değilken günümüzde bu fiyatlar 5.000 Türk Lirasına kadar artmış durumda. Her yıl en çok beğenilmiş olan telefonlar için üretilen 24 ayar altın kaplama telefonlara bir yenisi daha eklendi, Huawei P10.

Huawei’nin P10 model olarak, 24 ayar Dragon altın ile kaplandı. Sınırlı sayıda piyasaya sürülecek olan bu modellerden her sene çok az çıkmakta. Birçok kişinin gıpta ederek baktığı tasarımlara sahip, parası bol olan ve bu parayı nerede harcayacağını düşünen kullanıcıların mutluluklar alabileceği muhteşem bir cihaz. Altın levha üzerinde kırmızı elmaslarla yapılmış altın bir ejderha tasarımını bulunduğu cihaz, birçok zengin ve birikim sahibi kullanıcıyı cezbedecek gibi durmakta.

Alıcılar bir telefon sipariş vermiş olduğunda 24 ayar altın, platin veya gül altın seçeneklerinden herhangi birisini tercih edebilir. Bunlar ile beraber, değerli taşlar ile bezenmiş ve özel deriden bir taşıma kılıfının da alınan ürünün yanında geldiği bilinenler arasında. Özel tasarıma sahip Huawei P10’un tercih edilen seçeneklere bağlı olarak 2.900 – 3.030 ABD Doları arasında fiyatının değiştiğini de söylemeden geçmemek lazım.

Huawei P10’un sahip olduğu özelliklere kısaca bakmak gerekirse, 1920 x 1080 piksel 432 PPI, 5.1 inç LCD ekrana sahip olan bir telefon olarak dikkatleri üzerine toplamakta. 8 çekirdeğe sahip 2.4 GHz hızında çalışan HiSilicon Kirin 960 işlemci ve Mali-G71 MP8 grafik işlemciden güç almakta olan P10, 4GB RAM ve 32GB/64GB depolama alanını kullanıcılarının beğenisine sunmakta. Eğer çok zengin bir kişiyseniz ve paranızı pahalı bir şeye yatırmak istiyorsanız, bu cihazı mutlaka almanız lazım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here