2017 MODASI İŞLEMELİ KIYAFETLER

711

2017 Modası İşlemeli Kıyafetler

 

Bildiğiniz gibi moda rüzgarları sık sık değişkenlik gösteriyor. Kimi zaman geçmişteki trendleri günümüze getiren moda değişimine, bu yıl bir yenisi daha eklendi. Kıyafet modasında bu yıl, geçmiş yıllarda annelerimizin fotoğrafında gördüğümüz trendler günümüz kıyafetlerine uygun şekilde tasarlanarak yeniden karşımıza çıkıyor. Nostalji kesintisi ile bu yeni modalar açıkçası kıyafetlere ayrı bir hava katıyor. Bu yıl, nostaljik detayları sevenler için yepyeni bir moda trendi karşımıza çıktı. Modern olarak  işlemeler kıyafetler üzerinde farklı bir esinti ortaya çıkardı. Kazaklardan tutunda ayakkabılara, pantolonlara, kotlara kadar birçok tasarımda kullanılan el işlemeleri moda dünyasını kısa sürede etkisi altına aldı. Sizlerde kombinelerinizi geçmişin izlerini taşıyan nostaljik işlemeleri bulunan kıyafetlerle tamamlayabilir, işleme trendler ile tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

 

İşlemenin şıklığı ve zarafeti

 

Çiçekli güllü dallı birbirinden renkli işlemeler bu yıl kıyafetlerin üzerinde tarzınızı yansıtacak. Geçmişin sıcaklığını gardırobunuza taşıyarak, içinizi ısıtacak kombinler oluşturabileceksiniz. Özellikle siyahın üzerindeki zarafeti ile kendisine hayran bırakan işlemeler, bambaşka bir hava katacak. Ayakkabıda farklı bir tarz oluşturan allı güllü işlemeler, her mekanda tercih edebileceğiniz tarzda tasarlanmış olarak beğeninize sunuluyor.

 

 

Son yılların vazgeçilmezi olan transparanlardan tutunda, tüllü gömleklere kadar, bir çok kıyafette tarzınızı oluşturabileceksiniz. Son zamanlarda geniş bir kitle tarafından tercih edilen dar paça pantolon üzerine özenle hazırlanan farklı işlemeler ayrı bir tarz oluşturdu. Günlük kombinlere renk katmak istiyorsanız sizler de işlemeleri pantolonları tercih edebilirsiniz.

 

 

 

Yalnızca kıyafetlerle kalmayıp aynı zamanda çanta ve ayakkabılar üzerinde de görebildiğiniz yeni tasarımlar, sizleri şaşırttığı gibi kendisine hayran bırakacak. İşlemeli ayakkabıların şıklığını gördüğümüzde günümüz modasına damgasını vuracağını tahmin ediyoruz. Terliklerden babetlere, topukludan çizmeye kadar mavi kırmızı pembe her renkte işlemeler tarzınızı ortaya koyacak. Aynı zamanda şık çantaları ile bu işlemeleri kombin tamamlamanız da yardımcı seçenek olarak kullanabileceksiniz.

 

Etek, ceket, kaban, ayakkabı, çanta, terlik, örgü ,kumaş demeden hemen her yerde gördüğümüz işlemeli kıyafetleri, renk yoğunluğu bakımından kombinlerken sade parçaları tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Kıyafet seçiminizde işlemeli olan bir tek parça için düz ve renkli diğer parçaları kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here