2017 BURÇ YORUMLARI

667

2017 BURÇ YORUMLARI

 

Astrologların büyük uğraşlar sonucu insanlığın faydasına olabilecek bir takım konularda yapması ya da yapmaması gereken anlaşmalardan, olabilecek pürüzlere ve sürpriz olaylara varana kadar hazırladığı burç yorumlarını insanlar merakla beklemektedir. Günlük haftalık ve aylık olan burç yorumlarına özel bir çalışma ile hazırlanmış yıllık burç yorumları da bulunmaktadır. 2017 burç yorumlarını bulabileceğiniz bu yazımızda, tüm burçların 2017 yılı boyunca geçirecekleri dönemleri, yaşayabilecekleri aksaklıkları ve güzel gelişmeleri sizler için ünlü astrologlardan derledik.

 

Koç Burcu

 

Koç burcu 2017 yılında içe dönüş ve huzur arayışı içerisinde olurken, diğer bir taraftan mantığı elden bırakmamaya çalışacak. Huzur dendiğinde aşkta yakalayacağı huzur değil, genel olarak aile huzuru iş huzuru akla gelebilir. Koç Burcu için, doğru kişi Nisan ayında hayatına girebilir ve tutku dolu bir aşk yaşayabilir. Uzman astrologlara göre Koçlar sonbaharda evlilik kararları ile çevresindeki herkesi şaşırtacak. Evli olanlar ise sonbahara doğru bebek sürprizi ile karşı karşıya kalabilir. Sağlık açısından koçların çoğu bu yıl anemi, kansızlık gibi bir takım sağlık problemi ile yüzleşecekler.

 

 

Boğa Burcu

 

Boğa burcuna sahip erkekler için son derece zorlu bir 2017yılı geliyor. Ciddi ilişkilerin bitme noktasına geleceği kaçınılmaz bir gerçek. Boğaların oldukça kararlı bir yapıya sahip olmaları bu sene onlara ekonomik anlamda kar yapma fırsatı yakalatacak. Boğa burcu, hırslarını duygusal anlamda kullanmayı bırakmalı ve hırslarını yenmeli. Aksi takdirde, Çevresindeki bir takım insanları kaybetme riski ile karşı karşıya gelebilir.

 

 

İkizler Burcu

 

İkizler burcu, çevresindeki insanları her iki yönden izlediği için, bu sene iş ve okul hayatlarında doğru tercihi yapacaklar. Devlet dairelerinde işleri olan ikizler burçları Haziran’a kadar ayın 15’ini seçmeliler. İkizler  yasak ilişkiler konusunda dikkatli olmalı ve gizledikleri bir takım gerçeklerin gün yüzüne vuracağını unutmamalılar. Kariyer yapmak açısından, 2017 yılı ikizler burcuna şans getirecek.

 

 

Yengeç

 

Yengeçlerin duygusallığı 2017 yılında da devam edeceğinden, çevresinde uyanık kişilere karşı dikkatli olmaları gerekmekte. Yengeçlerin bu 2017 yılı içerisinde parayı bir anda kazanma olasılığı yüksek görünmekte. Yıldızlara ve gezegenlerin konumuna bakıldığında, bir anda parayı bulma, aşırı zenginlik görülmekte. Yengeçlerin 2017 yılı içerisinde ya anlaşmalarından ya da sayısal loto gibi şans oyunlarında şansı çok açık olacak. Yengeçlerin uzun süren birliktelikleri ihanet ile sonuçlanabilir, etrafına iyi bakmalarında fayda var.

 

 

Aslan

 

Sürekli liderlik konumunda olan Aslanlar, çevrelerinde düşmanlarını biriktirmeye 2017 yılında da devam etmekte. İş arkadaşları tarafından sürekli kıskanılan Aslanlar, 2017 yılına kariyer anlamında damgayı vuracaklar. Aslanların kararlı kimliği ile Mayıs’a kadar tüm iş ve okul problemleri çözülecek ve aslanlar artık bir feraha ulaşacak. Aşk anlamında, Aslanlar ilişkide sürekli “ben ne istersem o” düşüncesini bırakmalı, yoksa 2017 yılı Aslanlar için yapayalnız geçecek.

 

Başak

 

Başaklar, titizlik ve temizlik konularında kendilerini bir hayli yordukları için, bir takım hastalıklar ile karşı karşıya gelebilir. Başakların düzen hastalığı çevresindeki insanları da bunaltabilir ve Başaklarda tıpkı Aslanlar gibi yalnız kalabilir. Başakların 2017 yılında iş ve kariyer anlamında şansları pek yok, iş değişiklikleri görünse de başaklar için bu sene durgun geçecek.

 

 

 

Terazi

 

Teraziler için 2017 yılı, sürekli mantık kurmakla geçecek. Çevresindeki herkesi, işini, ilişkilerini tartacak ve kendi yoluna “kendisi için en doğru” olacak şekilde devam edecek. Terazilerin bu sene içerisinde kaza geçirmeleri yüksek ihtimal olduğundan terazilerin hız limitlerini aşmaması gerektiğini de belirtmekte fayda var. Terazi kadınları bu sene doğru erkeği bulabileceklerken, terazi erkekleri kadınlar konusunda epeyce dikkatli olmalı.

 

 

Akrep

 

Akrepler, bu yıl geçmişte kalan hırslarını, kapanmayan defterlerini kapatacak ve nihayet iç huzura kavuşacaklar. Bu yıl akreplerin iş ve aşk hayatında dalgalanmalar yaşayacağı bir yıl olacağından dolayı, akreplerin karar verirken iki kez düşünmeleri gerekecek.

 

 

 

Yay

 

Yaylar için bu sene bol mutluluk ve parasal anlamda rahat geçireceği bir sene. Yayların uzun süren ilişkileri nihayet evlilik ile son bulacak, ve bir çok yay bayanının hamileliği çevresinde coşku yaratacak. Yayların hem okul hem de iş hayatında istedikleri olacağından dolayı 2017 yılı en şanslı burcu Yay olacak.

 

 

Kova

 

Kovalar biriktirdiği tüm kötü anıları, üzüntüleri 2017 yılı itibari ile geride bırakarak, tertemiz bir sayfaya adım atacak. Ciddi sağlık problemleri olan Kovalar, tedavilerini yeterli görürse bu sorundan kurtulacak, ve hayatına mutlu bir şekilde devam edecekler. Kovalar için Mayıs ve Eylül arasında önemli kararlar görünmekte. Doğru karar verdiğinden emin olmak için Kovalar’ın mutlaka bir bilene danışmasında fayda olacak.

 

 

Balık

 

En duygusal burç balıklar, bu yıl söz-nişan gibi bir takım güzel gelişmelere tanıklık edecek. Balıklar için, bu dönem zorlu bir süreç olarak görülse de, aşka inancı olan Balıklar, savaşacak. İş hayatında çok fazla yıpranan Balıklar, sürekli bir iş değiştirme girişiminde bulunabilir. Alacağı kararlarda en az iki kişinin daha fikrini almaları Balıkların gelecekleri için en doğru karar olacaktır.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here